top of page

Lodówki marki Coffee Format

Odpowiednio schłodzone mleko kluczem do idealnej pianki mlecznej.


Przygotowanie idealnej kawy z mlekiem to nie lada wyczyn. Taka teza brzmi dość sceptycznie, bo przecież każdy miłośnik kawy z pianką, chce mieć szybki i łatwy dostęp do swojego ulubionego napoju. Stosując ekspresy kolbowe, które nie oferują zautomatyzowanego systemu spieniania, należy spełnić szereg warunków, które finalne składają się na nasz sukces i satysfakcję uzyskanego efektu. Poszukiwanie idealnych okoliczności, które zagwarantują najwyższą jakość podawanych specjałów to wiedza, którą bariści zyskują przez lata. To kolejna teza, która nie jest pocieszeniem dla tych, którzy nie mogą skupić się tylko na przygotowywaniu kawy.


Nie należy się jednak martwić. Ekspresy automatyczne, które zrewolucjonizowały naszą codzienną rutynę, oferują bardzo dokładne i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym możemy codziennie cieszyć się pysznym cappuccino czy latte. Ta możliwość nie eliminuje jednak wszystkich wymogów, które należy spełnić. Są nimi zawartość tłuszczu w mleku oraz jego temperatura. W sklepie z łatwością kupimy odpowiednie mleko, o zalecanej zawartości tłuszczu na poziomie 3,2%. Jeśli chodzi o parametr określany w °C, tutaj z odpowiedzią przychodzą lodówki, które są przystosowane do utrzymywania niezmiennej temperatury.


Marka Coffee Format to nie tylko ekspresy do kawy, ale również niezbędne akcesoria, które ułatwiają przygotowywanie kawy dla gości, pracowników, ale również umożliwiają pracę urządzeń bez zbyt częstej ingerencji personelu. Nowością w ofercie są dwie lodówki BR9DA oraz MC8DA, które świetnie wpiszą się w każde wnętrze, ale co najważniejsze, pozwolą spełnić wcześniej wymienione kryterium.
Opmerkingen


bottom of page