top of page

CLEANING TABS + 2,5g

Tabletki Cleaning Tabs+ 2,5g zapewniają czystość zaparzacza, usuwając z niego zanieczyszczenia i olejki kawowe, utrzymując jakość serwowanej kawy. Ich codzienne użycie jest łatwe, a opakowanie w formie blistra wpływa na łatwe dawkowanie. Pasują do wielu modeli domowych ekspresów do kawy. Pełną listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz poniżej oraz na opakowaniu.

2,5G - CLEANING TAB - WEB-100.jpg

Blister

10 x 2,5g

HOME

Czysty ekspres to jedyna gwarancja, że Twoja kawa będzie smakować zawsze dobrze i świeżo. Linia środków czystości HOME+ została zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników domowych ekspresów do kawy. Formuła środków pasuje do większości ekspresów, przez co produkty są bardzo uniwersalne, ale równocześnie skuteczne.

100% higieny

Dbając o konserwację zaparzacza w ekspresie do kawy, zapewniasz pełną higienę urządzenia. Tabletki czyszczące Cleaning Tabs+ usuwają zanieczyszczenia i olejki kawowe, które mogą pogarszać smak kawy. Regularne stosowanie tych tabletek zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni, co jest korzystne dla zdrowia użytkowników. Ponadto, czyszczenie zaparzacza wydłuża żywotność ekspresu, umożliwiając jego długotrwałe, niezawodne działanie oraz przygotowanie zawsze świeżej kawy.

Przeznaczenie

Codzienna konserwacja grupy zaparzacza

Stosowanie

Pasują do ekspresów: Azkoyen, Franke, Gaggia, Krups, Miele, SwissEgro

Karta charakterystyki

Kliknij przycisk i pobierz kartę charakterystyki produktu.

bottom of page