top of page

Zaktualizowano: 1 wrz 2023

28 marca zakończyły się Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży HoReCa EUROGASTRO, podczas których wszystkie nasze Formaty serwowały niezbędną w tych dniach kawę, dodając sił i energii wszystkim zwiedzającym. To już drugie tego rodzaju wydarzenie, podczas którego mamy okazję porozmawiać i przedstawić możliwości wszystkich naszych urządzeń.


Była to również świetna okazja, aby przedpremierowo zaprezentować nowy format DOUBLE wraz z modułem instant, dedykowaną lodówką i podgrzewaczem filiżanek.

Pierwsza edycja Gastrotargów SMAKKi 2023 za nami. Podczas wydarzenia mieliśmy przyjemność po raz pierwszy w tym roku przedstawić wszystkie nasze Formaty oraz zaprezentować najnowszy ekspres DOUBLE wraz z modułami, które stanowią całkowitą nowość w ofercie. Event był również idealnym powodem do spotkania się z Partnerami naszej marki.


W trakcie targów odbywały się również Mistrzostwa Polski w TO NiC espresso, podczas których do rywalizacji stanęli czołowi basiści i barmani.


Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji foto/video.

Spotkania szkoleniowe Coffee Format

 

Zadbany i sprawny ekspres równa się dobra kawa. O taką jakość na co dzień dbają Partnerzy Serwisowi Coffee Format z całego kraju. Wymiana spostrzeżeń, uwag, wiedzy, ale również wspólny posiłek i rozmowa to idealny powód, aby spotkać

się w takim gronie.


Za nami dwa wydarzenia szkoleniowe. Dzięki spotkaniom mogliśmy jeszcze lepiej poznać zapotrzebowanie naszych Partnerów, ale równocześnie opowiedzieć

o tym, jak będzie rozwijała się nasza marka.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i dziesiątki wymienionych spostrzeżeń.


Zespół Coffee Format

 1
2
bottom of page