top of page

CLEANING TABS + 3,2g

Cleaning Tabs+ 3,2g efektywnie oczyszczają zaparzacz z nagromadzonych zanieczyszczeń i olejków kawowych, co pozytywnie wpływa na smak kawy. Zapakowane w blister, są łatwe w codziennym użyciu i pasują do wielu domowych ekspresów do kawy. Pełną listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz poniżej oraz na opakowaniu.

3,2G - CLEANING TAB - WEB-100.jpg

Blister

10 x 3,2g

HOME

Czysty ekspres to jedyna gwarancja, że Twoja kawa będzie smakować zawsze dobrze i świeżo. Linia środków czystości HOME+ została zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników domowych ekspresów do kawy. Formuła środków pasuje do większości ekspresów, przez co produkty są bardzo uniwersalne, ale równocześnie skuteczne.

100% higieny

Konserwacja zaparzacza w ekspresie do kawy jest niezbędna do utrzymania jego higieny. Tabletki Cleaning Tabs+ usuwają nagromadzone zanieczyszczenia i olejki kawowe, co ma bezpośredni wpływ na smak i jakość kawy. Regularne stosowanie tabletek czyszczących eliminuje ryzyko rozwoju bakterii i pleśni, co jest istotne dla zdrowia użytkowników. Dodatkowo, takie czyszczenie przedłuża żywotność ekspresu, gwarantując jego niezawodne działanie oraz zawsze świeżą i aromatyczną kawę.

Przeznaczenie

Codzienna konserwacja grupy zaparzacza

Stosowanie

Pasują do ekspresów: Coffee Format: Demy, Double, Faema, Jura, Melitta Pro, WMF Bistro

Karta charakterystyki

Kliknij przycisk i pobierz kartę charakterystyki produktu.

bottom of page