top of page

DAILY TAB FORMAT PRO

Tabletki Daily Tab Format PRO to idealnie dopasowane rozwiązanie do ekspresów naszej marki. Dbałość o szczegóły objawia się nie tylko w doskonale dobranych urządzeniach, ale także w specjalnie dostosowanych środkach czystości. Grupa zaparzacza stanowi serce każdego z naszych Formatów, dlatego szczególnie istotna jest jej konserwacja.

daily tab v 2 strona_1.png

100 x 2g

opakowanie

PRO

Profesjonalna linia środków czystości Coffee Format została stworzona w wyniku badań laboratoryjnych,
których głównym celem było dokładna weryfikacja poszczególnych grup wszystkich Formatów, a następnie dobranie odpowiednich środków czystości, które zapewnią skuteczność, ale także bezpieczeństwo poszczególnych podzespołów naszych ekspresów.

Konserwacja: higiena i bezpieczeństwo

Zachowaj wydajność swojego ekspresu kawowego dzięki regularnemu czyszczeniu grupy zaparzacza za pomocą tabletek Daily Tab Pro. Olejki kawowe, które naturalnie gromadzą się w tej kluczowej części ekspresu, mogą wpływać na smak i aromat twojej kawy. Nasze tabletki Daily Tab Pro zostały opracowane, aby skutecznie usuwać olejki kawowe, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo podzespołów ekspresu. Regularne stosowanie tych tabletek nie tylko poprawi jakość kawy, ale również przedłuży żywotność Twojego ulubionego ekspresu.

Przeznaczenie

Konserwacja i czyszczenie ekspresów profesjonalnych

Dedykowane dla ekspresów Coffee Format

Stosowanie

zalecane stosowanie jednej tabletki raz dziennie

dla ekspresów o dużej wydajności zalecane dodatkowe czyszczenie: 3 tabletki raz
w tygodniu

Karta charakterystyki

Kliknij przycisk i pobierz kartę charakterystyki produktu.

bottom of page