top of page

MILK TAB CLEAN +

Milk Tab Clean + to tabletki przeznaczone do czyszczenia systemu spieniania mleka w ekspresach automatycznych. Regularne czyszczenie, przynajmniej raz w tygodniu, jest kluczowe dla utrzymania sprawności i higieny oraz zapobiega zatykaniu się systemu spieniania mleka. Wygodna formuła tabletki pozwala przechowywać je w łatwy i wygodny sposób. 

MILK TAB - WEB-100.jpg

opakowanie

6 x 15g

HOME

Czysty ekspres to jedyna gwarancja, że Twoja kawa będzie smakować zawsze dobrze i świeżo. Linia środków czystości HOME+ została zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników domowych ekspresów do kawy. Formuła środków pasuje do większości ekspresów, przez co produkty są bardzo uniwersalne, ale równocześnie skuteczne.

Cykliczne odkamienianie

Regularne czyszczenie systemu spieniania mleka jest kluczowe dla zachowania wysokiej higieny wewnątrz Twojego ekspresu. Osady mleczne mogą gromadzić się w układzie spieniania, co prowadzi do zanieczyszczenia i utraty jakości napojów, ale również może być bezpośrednim powodem awarii. Stosując odpowiednie środki konserwacji, eliminujesz bakterie i osady, co gwarantuje świeżość i smak każdego przygotowanego napoju. Dzięki temu ekspres działa sprawnie, a kawa zachowuje doskonałą jakość i aromat.

Przeznaczenie

Konserwacja systemu spieniania mleka

Stosowanie

UNIWERSALNE

pasuje do większości ekspresów domowych

Karta charakterystyki

Kliknij przycisk i pobierz kartę charakterystyki produktu.

bottom of page