top of page

CLEANING TABS + 2g

Tabletki Cleaning Tabs+ 2g skutecznie oczyszczają zaparzacz z zanieczyszczeń i olejków kawowych, co przekłada się na doskonały smak kawy. Proste w codziennym zastosowaniu, dostępne w blistrze, są kompatybilne z wieloma modelami domowych ekspresów do kawy. Pełną listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz poniżej oraz na opakowaniu.

2G - CLEANING TAB - WEB-100.jpg

Blister

10 x 2g

HOME

Czysty ekspres to jedyna gwarancja, że Twoja kawa będzie smakować zawsze dobrze i świeżo. Linia środków czystości HOME+ została zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników domowych ekspresów do kawy. Formuła środków pasuje do większości ekspresów, przez co produkty są bardzo uniwersalne, ale równocześnie skuteczne.

100% higieny

Konserwacja zaparzacza w ekspresie do kawy jest kluczowa dla zachowania higieny urządzenia. Regularne używanie tabletek czyszczących Cleaning Tabs+ skutecznie usuwa nagromadzone zanieczyszczenia i olejki kawowe, co znacząco wpływa na smak i jakość kawy. Dzięki temu eliminuje się ryzyko rozwoju bakterii i pleśni, co jest istotne dla zdrowia. Dodatkowo, regularne czyszczenie zaparzacza przedłuża żywotność ekspresu i zapewnia jego niezawodne działanie, gwarantując zawsze świeżą i aromatyczną kawę.

Przeznaczenie

Codzienna konserwacja grupy zaparzacza

Stosowanie

Pasują do ekspresów: Coffee Format, Faema, Melitta Pro, Dr. Coffee, La Cimbali, Nivona

Karta charakterystyki

Kliknij przycisk i pobierz kartę charakterystyki produktu.

bottom of page