top of page

CLEANING TABS + 1,6g

Cleaning Tabs+ 1,6g utrzymują higienę zaparzacza, usuwając z niego zanieczyszczenia
i olejki kawowe
, co poprawia jakość i smak napoju. Łatwe w codziennym użyciu, zapakowane w blister, pasują do wielu domowych ekspresów do kawy. Pełną listę kompatybilnych zaparzaczy znajdziesz poniżej oraz na opakowaniu.

Blister

10 x 1,6g

HOME

Czysty ekspres to jedyna gwarancja, że Twoja kawa będzie smakować zawsze dobrze i świeżo. Linia środków czystości HOME+ została zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników domowych ekspresów do kawy. Formuła środków pasuje do większości ekspresów, przez co produkty są bardzo uniwersalne, ale równocześnie skuteczne.

100% higieny

Konserwacja zaparzacza w ekspresie do kawy ma kluczowy wpływ na utrzymanie pełnej higieny urządzenia. Regularne stosowanie tabletek czyszczących, takich jak Cleaning Tabs+, usuwa nagromadzone zanieczyszczenia oraz olejki kawowe, które mogą wpływać na smak i jakość przygotowywanego napoju. Dzięki temu zapobiega się rozwojowi bakterii i pleśni, co jest szczególnie ważne dla zdrowia użytkowników. Regularne czyszczenie zaparzacza również przedłuża żywotność ekspresu, zapewniając jego niezawodne działanie. Dbałość o higienę zaparzacza to klucz do uzyskania zawsze świeżej, aromatycznej i smacznej kawy.

Przeznaczenie

Codzienna konserwacja grupy zaparzacza

Stosowanie

Pasują do ekspresów: AEG, Bosch, DeLonghi (La Specialista Prestigio, Maestro), Gaggenau, Melitta, Philips, Saeco, SCS, Simens, WMF Presto

Karta charakterystyki

Kliknij przycisk i pobierz kartę charakterystyki produktu.

bottom of page