top of page

DESCALER TAB +

Descaler Tab+ to tabletki odkamieniające o wysokiej skuteczności i łatwym zastosowaniu. Regularne odkamienianie ekspresu usuwa kamień oraz zapobiega jego nagromadzeniu w zbiornikach
i wężykach, co jest kluczowe dla długowieczności urządzenia. Stosowanie tabletek odkamieniajacych do ekspresów do kawy zapewnia optymalne działanie ekspresu i zawsze doskonałą jakość kawy. 

1. DESCALER TAB - WEB-100.jpg

opakowanie

6 x 16g

HOME

Czysty ekspres to jedyna gwarancja, że Twoja kawa będzie smakować zawsze dobrze i świeżo. Linia środków czystości HOME+ została zaprojektowana z myślą o potrzebach użytkowników domowych ekspresów do kawy. Formuła środków pasuje do większości ekspresów, przez co produkty są bardzo uniwersalne, ale równocześnie skuteczne.

Cykliczne odkamienianie

Regularne odkamienianie ekspresu do kawy co dwa miesiące lub po przygotowaniu 200 filiżanek kawy jest niezbędne dla jego długowieczności i sprawnego działania. Kamień osadzający się w zbiornikach i wężykach może prowadzić do zatkania i obniżenia wydajności lub całkowitego uszkodzenia ekspresu. Systematyczne usuwanie kamienia przekłada się również na lepszy smak kawy. Dzięki regularnemu odkamienianiu ekspres działa efektywnie, a każda filiżanka kawy zachowuje pełnię aromatu i świeżości.przez co oprócz wysokiej skuteczności, DESCALER+ starcza na dłuższy czas, zabezpieczając ekspres. 

Przeznaczenie

Odkamienianie ekspresów 

Stosowanie

Tabletki odkamieniające pasują do ekspresów: Bosch, Jura, Miele, Simens

Karta charakterystyki

Kliknij przycisk i pobierz kartę charakterystyki produktu.

bottom of page